Prof.Dr. Cüneyt KIRKIL

1973 Elazığ doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Elazığ’da tamamladıktan sonra bir yıl Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda İngilizce eğitimi aldı. 1998 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Aynı fakültede Radyodiagnostik A.D.’nda başladığı tıpta uzmanlık eğitimini, Genel Cerrahi A.D.’na geçerek 2005 yılında tamamladı. Mecburi hizmetini ve askerlik görevini tamamladıktan sonra ihtisasını tamamladığı kliniğe öğretim üyesi olarak döndü. 2010 yılında Cleveland Clinic’te bariatrik cerrahi konusunda gözlemlerde bulundu. 2012’de Başkent Üniversitesi’nde böbrek nakli konusunda eğitim aldı. 2013 yılında girdiği Doçentlik Sınavı’nda başarılı oldu. Ertesi yıl Fırat Üniversitesi Organ Nakli Kliniği Böbrek Nakli Merkezi’ni kurdu. Doçentlik sınavı sonrasında mesleki çalışmalarında bariatrik cerrahiye daha çok zaman ayıran Dr. Kırkıl, bu alanda ülkemizde faaliyet gösteren çok sayıda derneğin üyesi olup faaliyetlerine katılmaktadır. 2019 yılında profesörlüğe atanan Dr. Cüneyt Kırkıl evli ve 2 erkek çocuk sahibidir. 

Open Sans bilgisayarlarda olduğu gibi mobil cihazlarda da iyi görünen, samimi bir yazı tipidir.

Diyetisyen Neslihan TÜRKOĞLU

1993 Düzce doğumlu. Lise öğrenimini Düzce'de tamamladı. Bir yıl Eskişehir Anadolu Ünivesitesi Sağlık Kurumları Yöneticiliği okuduktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2015 yılında mezun oldu. Ünivesite eğitimi sırasında Birçok devlet hastanesinde Toplu Beslenme Sistemleri ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği konusunda staj yaptı.

 İSTANBUL VI. ULUSAL OBEZİTE KONGRESİ / BARİATRİK CERRAHİ DİYETİSYENLİĞİ kursuna,  ISTANBUL EASO-OBESITY MANAGEMENT TASK FORCE TEACHING kursuna, METABOLİK-BARİATRİK CERRAHİDE BESLENME YAKLAŞIMI VE BARİATRİK CERRAHİ DİYETİSYENLİĞİ kursuna devam etmiş sertifika sahibidir

Halen İstanbul'da özel olarak Obezite Cerrahisi Sonrası diyetisyenliği yapmaktadır.

SUNGU ULUSOY  ( Randevu Sekreteri)

1981 Ankara doğdu. İlk ve orta eğitimini Ankara da  tamamladı. 2011 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi-Sağlık Kurumları işletmeciliği ve Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü (önlisans) ve aynı zamanda İşletme Fakültesi İşletme (lisans) bölümlerini bitirdi. Tıp Sekreterliği (Sertifika) eğitimi aldı.  01.07.2012-01.09.2013 tarihlerinde  Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi ve Kardiyoloji Klinik Sekreterliği yaptı ve  eş zamanlı olarak İnsan Kaynakları Yönetimi, Hasta Kabul  (Sertifikası)  ve  İşaret Dili eğitimi aldı. 2015 yılında  Anadolu Üniversitesi Hukuk Bölümü Adalet Proğramı (önlisans)  mezunu oldu.  Fırat Üniversitesi-Sosyal Bilimler Enstitüsü de Sağlık  Kurumları Yöneticiliği(Yüksek Lisans) eğitimlerini aldı. 01.07.2014 tarihinden  beri Fırat Üniversitesi Hastanesi-Genel Cerrahi kliniğinde Hasta Kabul ve Cerrahi kliniği sekreterliğine devam etmektedir. Evli ve 2 Çocuk sahibidir.

Esra SEVİNÇ  (Site Yöneticisi)  

1968 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi MYO Turizm bölümünden mezun olduktan sonra yurtdışında otelcilik sektöründe çalıştı.   2005 yılına kadar çeşitili işletmelerde imalat müdürlüğü ve genel koordinatör olarak çalıştı. 2005-2012 yılları arasında Çin'de Dış Ticaret Ofisi kurup yönetti. Emekli oldu. Türkiye ye dönükten sonra 4 yıl kendi dış ticaret işlerine devam etti. 2016 yılında obezite ameliyatı için Prof. Dr. Cüneyt Kırkıl ile yolları kesişti. Kısa bir süre önce Randevu Sekreterliği ve Site yöneticisi olarak birlikte çalışmaya başladılar. İyi derecede İngilizce ve Çince bilmektedir. 

BariatriClinic

0541 2547545

Hafta içi her gün  08:30-22.30 arasında  arayarak ve 

24 saat whatsapp ile ulaşabilirsiniz

  • w-facebook
  • White Google+ Icon